تبلیغات
گیاهان طلایی - زنی كه بعد از مرگ همسر دوبار كشاورز نمونه كشور شد
گیاهان طلایی
پنجشنبه 13 خرداد 1389

زنی كه بعد از مرگ همسر دوبار كشاورز نمونه كشور شد

پنجشنبه 13 خرداد 1389

نوع مطلب :اخبار، 

این زن كه 6 فرزند دارد و همه آنها دارای تحصیلات دانشگاهی در مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد هستند، بعد از مرگ همسر دوبار كشاورز نمونه كشور شد.

صغری ابراهیمی كشاورز نمونه سالهای 82 و 88 كشور متولد 1335 اهل ارسنجان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: 12سال پیش همسر خود را از دست دادم و با گرفتن تسهیلات دولتی و فروش مهریه خود توانستم 40 هكتار زمین را تسطیح كرده و 22 هكتار باغ انار و 8 هكتار زیتون احداث كنم.
وی 6 فرزند دارد كه همه آنها دارای تحصیلات دانشگاهی در مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد هستند. وی در شهر ارسنجان زندگی می‌كند و در روستای نعمت‌آباد به كشاورزی و باغداری مشغول است
این كشاورز آنقدر به كارش علاقه دارد كه حتی در حین مصاحبه دست از كار نمی‌كشد كه این موضوع 6 بار موجب قطع ارتباط مصاحبه تلفنی شد.
ابراهیمی در مورد راز موفقیت خود گفت: ابتدا بعد از مرگ شوهرم بسیار ناراحت شدم، اما بعد از مدتی با خود فكر كردم حكمت الهی در آن وجود دارد و باید با تلاش خود فرزندان خود را تربیت كنم
این كشاورز نمونه از عشق خود به كشاورزی گفت: ابتدا علاقه‌ای نداشتم، اما بعداً این علاقه در من پدید آمد به گونه‌ای كه برای جلوگیری از نفوذ كرم گلوگاه انار تمام انارهای روی درخت را با دست گل‌اندود كردم تا آفت نزند.
مشروح مصاحبه با این زن كه بعد از مرگ همسر دوبار كشاورز نمونه كشور شد، به زودی منتشر خواهد شد.